safesex.lt A

Įmonė Įmonės kodas PVM mokėtojo kodas Adresas Darbo laikas
Strateginiai partneriai, UAB 304047858 LT100009824717 Islandijos pl. 131G, LT-49169, Kaunas 7/24

Kontaktai

Vadovas Telefonas El. pašto adresas Faksas
Povilas Tvarijonas +370 613 31337 [email protected]
Pricer.lt
KREDITO
REITINGAS
A – puikus, B – geras, C – patenkinamas, D – būtina stebėti, E – rizikinga, F – įvykęs įvykis

REITINGO PASKAIČIAVIMO DATA: 2020-01-06

GOscore - tai Scorify sukurtas reitingo modelis, prognozuojantis įmonių bankroto tikimybę. GOscore reitingui įtaką turi įvairūs kintamieji – bendra bei finansinė įmonės informacija, jos istoriniai duomenys, verslo sąsajos, kredito istorija ir kt.

Šis reitingas Pricer.lt klientui gali padėti lengviau pasirinkti tiekėją vertinant jo veiklos tęstinumą, patikimumą, garantinių įsipareigojimų vykdymą bei ilgalaikio bendradarbiavimo galimybes. Daugiau informacijos apie Scorify ir GOscore rasite čia.


SafeSex.lt – moderni elektroninė parduotuvė, siūlanti kone didžiausią originalių prezervatyvų, lubrikantų ir intymios kosmetikos prekių asortimentą už ypač mažą kainą. Taikydami rinkos pokyčius praktikoje, kruopščiai atrenkame prezervatyvus, lubrikantus, masažo aliejus ir kosmetiką, atsižvelgdami į realių ir potencialių klientų pageidavimus bei norus.

Mūsų SafeSex.lt internetinėje parduotuvėje siūlomi prezervatyvai ir lubrikantai yra visiškai saugūs, kadangi juos gauname tiesiogiai iš žymiausių sekso prekių gamintojų, tokių kaip: Durex, Pasante, LifeStyles, Trojan, EXS, pjur, WET, Liquid Silk, JOYDIVISION ir kitų. Pas mus rasite daugiau kaip 40 prezervatyvų ir lubrikantų prekės ženklų.

Esame sukaupę didesnę nei 5 metų patirtį, todėl galime kvalifikuotai aptarnauti klientus ir partnerius pagal individualią situaciją. Lietuvoje prekes pristatome NEMOKAMAI, nepriklausomai nuo užsakymo vertės ar pristatymo būdo.

Siūlome paprastą, bet organizuotą apsipirkimą internetu ir užtikriname konfidencialumą. Įsigykite prezervatyvus internete pigiau, net nepakilę nuo kėdės.

 

Kategorijos

Prekiniai ženklai

Prekės

Atsiliepimai, skundai, komentarai

Jei norite rašyti atsiliepimą, maloniai prašome Prisijungti