Įmonė Įmonės kodas PVM mokėtojo kodas Adresas Darbo laikas
Kesko Senukai Digital, UAB 304144008 LT100009854618 Jogailos g. 4, LT-01116, Vilnius I-VII 00:00-24:00

Kontaktai

Vadovas Telefonas El. pašto adresas Faksas
Edgaras Jasalinis 8 700 11 119 [email protected]
KREDITO
REITINGAS
A – puikus, B – geras, C – patenkinamas, D – būtina stebėti, E – rizikinga, F – įvykęs įvykis

REITINGO PASKAIČIAVIMO DATA: 2018-04-20

GOscore - tai Scorify sukurtas reitingo modelis, prognozuojantis įmonių bankroto tikimybę. GOscore reitingui įtaką turi įvairūs kintamieji – bendra bei finansinė įmonės informacija, jos istoriniai duomenys, verslo sąsajos, kredito istorija ir kt.

Šis reitingas Pricer.lt klientui gali padėti lengviau pasirinkti tiekėją vertinant jo veiklos tęstinumą, patikimumą, garantinių įsipareigojimų vykdymą bei ilgalaikio bendradarbiavimo galimybes. Daugiau informacijos apie Scorify ir GOscore rasite čia.


#3
Žemesnis skaičius rodo aukštesnį parduotuvės populiarumą: 1 - populiariausia parduotuvė, 2 - mažiau populiari parduotuvė ir t.t.

REITINGO PASKELBIMO DATA: 2019-01-10

InternetoParduotuvės.lt - populiariausių elektroninių parduotuvių Lietuvoje reitingas, kuriame vertinamas svetainės populiarumas pagal viešai skelbiamą bei parduotuvių pateiktą informaciją, tokią kaip el. parduotuvės pardavimai Lietuvoje, lankytojų srautas iš Lietuvos, naujienlaiškio prenumeratorių ar socialinių tinklų sekėjų bazės dydis.

Į reitingą įtraukiamos visos žinomos elektroninės parduotuvės, kurios siunčia savo prekes į Lietuvą. Reitinge talpinamos ne tik fizines prekes, bet ir paslaugas bei virtualias prekes siūlančios parduotuvės. Reitingas skelbiamas InternetoParduotuvės.lt


Pirkti ne tik parduotuvėse, bet ir internetu „Senukų“ klientai pradėjo dar 2009-aisiais metais, kai startavo internetinė parduotuvė senukai.lt. Nuo to laiko svetainė stipriai pasikeitė ir išaugo, todėl šiandien savo klientams siūlo daugiau kaip 60 tūkst. prekių, patogius atsiskaitymo ir pristatymo būdus, kokybišką klientų aptarnavimą.

 
Maža to, kai 2016 metais svetainės veiklą perėmė bendrovė „Kesko Senukai Digital“, svetainė tapo tarptautine platforma – sukaupta patirtis buvo pritaikyta kuriant tokias pat internetines parduotuves Latvijoje (www.ksenukai.lv) ir Estijoje (www.k-rauta.ee).
 
Atsinaujinusi, šiuolaikiška ir patogi internetinė parduotuvė senukai.lt 2016 metais sulaukė ir interneto bendruomenės pripažinimo. Technologijų ir progreso festivalyje LOGIN ji buvo išrinkta geriausia elektroninės prekybos svetaine.
 
Internetinę parduotuvę plėtojanti „Kesko Senukai Digital“ priklauso prekybos centrus „Senukai“ Lietuvoje valdančiai bendrovei „Kesko Senukai Lithuania“. „Kesko Senukai Digital“ ir „Kesko Senukai Lithuania“ yra Skandinavijos koncerno „Kesko“ dalis.
 
„Kesko“ užsiima maisto, statybos ir remonto prekių, automobilių pardavimu ir turi daugiau kaip 1500 parduotuvių Suomijoje, Švedijoje, Norvegijoje, Estijoje, Latvijoje, Lietuvoje, Lenkijoje, Rusijoje ir Baltarusijoje.

Kategorijos

Prekiniai ženklai

Prekės

Plaukų džiovintuvai

Plaukų džiovintuvas Philips HP8230

€ 16.69
Virtuviniai kombainai ir jų priedai

Virtuvės kombainas Philips HR7778

€ 188.98
Lašeliniai, kombinuoti kavos aparatai

Kavos aparatas Philips HD7546/20

€ 53.70
Plakikliai (mikseriai)

Maišytuvas Bosch MFQ36460

€ 49.99

Atsiliepimai, skundai, komentarai

arunas

Vz.lt: Rygos teisme – prašymas „K Senukai“ tinklo operatorę pripažinti nemokia
Rygos miesto Pardaugavos rajono teismui pareikštas ieškinys, kuriame prašoma statybos, remonto ir buities prekių parduotuvių tinklą „K Senukai“ Latvijoje valdančią bendrovę „Kesko Senukai Latvia“ pripažinti nemokia, parodė Bankroto kontrolės tarnybos svetainėje paskelbta informacija.
#KeskoSenukaiLatvia

2018-12-08
Jei norite rašyti atsiliepimą, maloniai prašome Prisijungti