Senukai.lt, UAB Kesko Senukai Digital skundai, atsiliepimai, vertinimai, komentarai, pirkėjų nuomonė, specialistų apžvalgos, reitingai, kontaktai, rekvizitai, prekės. Renkami straipsniai, reportažai ir naujienos apie Senukai.lt, UAB Kesko Senukai Digital publikuoti žiniasklaidoje. Sužinok Senukai.lt, UAB Kesko Senukai Digital prekių kainas ir palygink prekių kainas su Lidl, Maxima, IKI, Norfa, PROMO Cash&Carry, Rimi, Barbora, Amazon.de, Amazon.pl, Topocentras, Tele2, Depo, Senukai, Ermitažas, Pigu.lt, eavalyne.lt, Eurovaistine, Camelia, Gintarine. Palygink kainas Senukai.lt, UAB Kesko Senukai Digital, surask pigiau bei sutaupyk laiką ir pinigus! Rask naujausias Senukai.lt, UAB Kesko Senukai Digital akcijas ir nuolaidas šia savaitę. Daug Senukai.lt, UAB Kesko Senukai Digital akcijų ir geriausios kainos pasiūlymų - Senukai.lt, UAB Kesko Senukai Digital akcijų leidinys, Senukai.lt, UAB Kesko Senukai Digital proginis prekių katalogas, Senukai.lt, UAB Kesko Senukai Digital lipdukų lankstinukas. Visi naujausi Senukai.lt, UAB Kesko Senukai Digital leidiniai, katalogai ir lankstinukai vienoje vietoje. Akcijos ir nuolaidos maisto produktams, gėrimams, namų ūkio ir kitų kategorijų prekėms. #Kainos #Atsiliepimai #Patarimai #Leidiniai #Akcijos % #Nuolaidos

senukai.lt C

Įmonė Įmonės kodas PVM mokėtojo kodas Adresas Darbo laikas
Kesko Senukai Digital, UAB 304144008 LT100009854618 Jogailos g. 4, LT-01116, Vilnius I-VII 00:00-24:00

Kontaktai

Vadovas Telefonas El. pašto adresas Faksas
ALGIRDAS BALTADUONIS 8 700 11 119 [email protected]
Pricer.lt
KREDITO
REITINGAS
A – puikus, B – geras, C – patenkinamas, D – būtina stebėti, E – rizikinga, F – įvykęs įvykis

REITINGO PASKAIČIAVIMO DATA: 2020-01-06

GOscore - tai Scorify sukurtas reitingo modelis, prognozuojantis įmonių bankroto tikimybę. GOscore reitingui įtaką turi įvairūs kintamieji – bendra bei finansinė įmonės informacija, jos istoriniai duomenys, verslo sąsajos, kredito istorija ir kt.

Šis reitingas Pricer.lt klientui gali padėti lengviau pasirinkti tiekėją vertinant jo veiklos tęstinumą, patikimumą, garantinių įsipareigojimų vykdymą bei ilgalaikio bendradarbiavimo galimybes. Daugiau informacijos apie Scorify ir GOscore rasite čia.


Pirkti ne tik parduotuvėse, bet ir internetu „Senukų“ klientai pradėjo dar 2009-aisiais metais, kai startavo internetinė parduotuvė senukai.lt. Nuo to laiko svetainė stipriai pasikeitė ir išaugo.

Maža to, kai 2016 metais svetainės veiklą perėmė bendrovė „Kesko Senukai Digital“, svetainė tapo tarptautine platforma – sukaupta patirtis buvo pritaikyta kuriant tokias pat internetines parduotuves Latvijoje (www.ksenukai.lv) ir Estijoje (www.k-rauta.ee).

Atsinaujinusi, šiuolaikiška ir patogi internetinė parduotuvė senukai.lt 2016 metais sulaukė ir interneto bendruomenės pripažinimo. Technologijų ir progreso festivalyje LOGIN ji buvo išrinkta geriausia elektroninės prekybos svetaine.

Internetinę parduotuvę plėtojanti „Kesko Senukai Digital“ priklauso prekybos centrus „Senukai“ Lietuvoje valdančiai bendrovei „Kesko Senukai Lithuania“. „Kesko Senukai Digital“ ir „Kesko Senukai Lithuania“ yra Skandinavijos koncerno „Kesko“ dalis.

„Kesko“ užsiima maisto, statybos ir remonto prekių, automobilių pardavimu ir turi daugiau kaip 1500 parduotuvių Suomijoje, Švedijoje, Norvegijoje, Estijoje, Latvijoje, Lietuvoje, Lenkijoje, Rusijoje ir Baltarusijoje.

Senukai.lt veiklos sritys: statybos ir remonto prekės, statybinės medžiagos, elektros dalys ir įranga, baldai, buities ir ūkio prekės, sodo ir daržo prekės, auto ir moto prekės, kompiuterinė technika, elektronikos ir biuro prekės, buitinė technika.

Senukai.lt svetainėje siūlomas interjero, baldų, tekstilės, apšvietimo, santechnikos bei šildymo, apdailos prekių, įrankių, statybos ir remonto, auto, buitinės technikos bei elektronikos prekių asortimentas. Taip pat pirkėjai galės įsigyti žaislų bei prekių vaikams, kvepalų, kosmetikos, higienos, gyvūnų, namų apyvokos ir buities prekių. Aktyviai leidžiantys savo laisvalaikį svetainėje galės peržiūrėti ir sporto, laisvalaikio ir turizmo prekių asortimentą.

#Atsiliepimai #Patarimai #Leidiniai #Akcijos % #Nuolaidos

Kategorijos

Prekiniai ženklai

Prekės

Atsiliepimai, skundai, komentarai

arunas

Vz.lt: Rygos teisme – prašymas „K Senukai“ tinklo operatorę pripažinti nemokia
Rygos miesto Pardaugavos rajono teismui pareikštas ieškinys, kuriame prašoma statybos, remonto ir buities prekių parduotuvių tinklą „K Senukai“ Latvijoje valdančią bendrovę „Kesko Senukai Latvia“ pripažinti nemokia, parodė Bankroto kontrolės tarnybos svetainėje paskelbta informacija.
#KeskoSenukaiLatvia

Jei norite rašyti atsiliepimą, maloniai prašome Prisijungti

Senukai.lt, UAB Kesko Senukai Digital kontaktai: 8 700 11 119

Senukai.lt, UAB Kesko Senukai Digital skundai, atsiliepimai, vertinimai, komentarai, pirkėjų nuomonė, specialistų apžvalgos, reitingai, kontaktai, rekvizitai, prekės.

Palygink kainas Senukai.lt, UAB Kesko Senukai Digital, surask pigiau bei sutaupyk laiką ir pinigus!

Pricer.lt - tai nepriklausomas racionalaus pirkimo ir kainų palyginimo portalas, kuriame pateikiami parduotuvių pasiūlymai, o pirkėjai gali objektyviai palyginti, kurie pasiūlymai yra geriausi.

Pricer.lt rasite geriausius kainų pasiūlymus populiariausių parduotuvių - tokių kaip Lidl, Maxima, IKI, NorfaPROMO Cash&Carry, Rimi, Barbora, Amazon.de, Amazon.pl, Topocentras, Tele2, Depo, Senukai, Ermitažas, Pigu.lt, eavalyne.lt, EurovaistineCameliaGintarine.