technolux.lt skundai, atsiliepimai, vertinimai, komentarai, pirkėjų nuomonė, specialistų apžvalgos, reitingai, kontaktai, rekvizitai, prekės. Renkami straipsniai, reportažai ir naujienos apie technolux.lt publikuoti žiniasklaidoje. Sužinok technolux.lt prekių kainas ir palygink prekių kainas su Lidl, Maxima, IKI, Norfa, PROMO Cash&Carry, Rimi, Barbora, Amazon.de, Amazon.pl, Topocentras, Tele2, Depo, Senukai, Ermitažas, Pigu.lt, eavalyne.lt, Eurovaistine, Camelia, Gintarine. Palygink kainas technolux.lt, surask pigiau bei sutaupyk laiką ir pinigus! Rask naujausias technolux.lt akcijas ir nuolaidas šia savaitę. Daug technolux.lt akcijų ir geriausios kainos pasiūlymų - technolux.lt akcijų leidinys, technolux.lt proginis prekių katalogas, technolux.lt lipdukų lankstinukas. Visi naujausi technolux.lt leidiniai, katalogai ir lankstinukai vienoje vietoje. Akcijos ir nuolaidos maisto produktams, gėrimams, namų ūkio ir kitų kategorijų prekėms. #Kainos #Atsiliepimai #Patarimai #Leidiniai #Akcijos % #Nuolaidos

technolux.lt C

Įmonė Įmonės kodas PVM mokėtojo kodas Adresas Darbo laikas
UAB Verta Trade, technolux.lt 302424050 LT100004849311 Laisvės pr. 53E, LT-07190 Vilniuje I–V 10-19 val.; VI 10-15 val.

Kontaktai

Vadovas Telefonas El. pašto adresas Faksas
Tomas Truskauskas 8 678 85 835, 8 650 94 712 [email protected]
Prisijunkite prie mūsų
KREDITO
REITINGAS
A – puikus, B – geras, C – patenkinamas, D – būtina stebėti, E – rizikinga, F – įvykęs įvykis

REITINGO PASKAIČIAVIMO DATA: 2020-01-06

GOscore - tai Scorify sukurtas reitingo modelis, prognozuojantis įmonių bankroto tikimybę. GOscore reitingui įtaką turi įvairūs kintamieji – bendra bei finansinė įmonės informacija, jos istoriniai duomenys, verslo sąsajos, kredito istorija ir kt.

Šis reitingas Pricer.lt klientui gali padėti lengviau pasirinkti tiekėją vertinant jo veiklos tęstinumą, patikimumą, garantinių įsipareigojimų vykdymą bei ilgalaikio bendradarbiavimo galimybes. Daugiau informacijos apie Scorify ir GOscore rasite čia.


Norite atnaujinti būstą? Nusprendėte įsigyti šaldytuvą, viryklę, indų plovyklę, skalbyklę, televizorių ar kitą buitinį prietaisą?

Rinkitės patikimą garsiausių Europos buitinės technikos gamintojų atstovą – daugiau nei dešimtmetį šia technika prekiaujančią parduotuvę „TECHNO-LUX“.

Visi mūsų siūlomi prietaisai – nauji, dar kvepiantys gamykla ir pakuotėmis. Galėsite rinktis iš plataus technikos asortimento: nuo klasikinių prietaisų su tradicinėmis funkcijomis, iki tikrų technologijų bei ekonomiškumo stebuklų, pagamintų 2015-ais ar 2016-ais metais.

Įsigykite ar atnaujinkite savo būsto buities techniką greitai, paprastai ir saugiai.

Greitis
Prekes pristatome greičiau nei per 3 darbo dienas. Esant išskirtiniams užsakymams, įsipareigojame pristatymą suorganizuoti greičiau nei per 3 savaites. Išsirinktą buities techniką pristatome į Jums patogią vietą, Jums patogiu metu.

Paprasta ir pigu
Savo klientams visuomet suteikiam galimybę derėtis. Jei Jums aktuali mažesnė kaina, mūsų konsultantai ras būdą, kaip ją sumažinti. Buities techniką galite pirkti išsimokėtinai, lizingu, naudojantis „Moki lizingo“ ar „SB lizingo“ paslaugomis. Už prekes sumokėti galite ir jų pristatymo metu.

Pirkite saugiai
Svetainė yra registruota duomenų valdytojų registre.
Su mūsų prekėmis ir konsultantais galite susipažinti TECHNO-LUX parduotuvėje adresu: Laisvės pr. 53E, Vilniuje. Čia dirba savo darbą puikiai išmanantys ir ilgametę patirtį buities technikos srityje sukaupę darbuotojai, kurių prioritetas – kliento poreikiai. Per ilgus darbo šioje srityje metus spėjome užsitarnauti savo klientų ir tiekėjų pagarbą bei pasitikėjimą.

Konsultantai padės Jums susivokti daugybės gamintojų reklamose bei pasiūlymuose bei apsispręsti, kurių prietaiso funkcijų Jums iš tiesų reikia. Užsukite, jei domitės, kokias naujausias technologijas šiuolaikiniuose prietaisuose diegia gamintojai, arba jei turite bet kokių su buitine technika susijusių klausimų – mielai į visus juos atsakysime.

Kliento nepaliekame nežinioje net prietaisui sugedus - buities technikai suteikiame 24 mėnesių garantiją.

Kategorijos

Prekiniai ženklai

Prekės

Atsiliepimai, skundai, komentarai

Jei norite rašyti atsiliepimą, maloniai prašome Prisijungti

technolux.lt kontaktai: 8 678 85 835, 8 650 94 712

technolux.lt skundai, atsiliepimai, vertinimai, komentarai, pirkėjų nuomonė, specialistų apžvalgos, reitingai, kontaktai, rekvizitai, prekės.

Palygink kainas technolux.lt, surask pigiau bei sutaupyk laiką ir pinigus!

Pricer.lt - tai nepriklausomas racionalaus pirkimo ir kainų palyginimo portalas, kuriame pateikiami parduotuvių pasiūlymai, o pirkėjai gali objektyviai palyginti, kurie pasiūlymai yra geriausi.

Pricer.lt rasite geriausius kainų pasiūlymus populiariausių parduotuvių - tokių kaip Lidl, Maxima, IKI, NorfaPROMO Cash&Carry, Rimi, Barbora, Amazon.de, Amazon.pl, Topocentras, Tele2, Depo, Senukai, Ermitažas, Pigu.lt, eavalyne.lt, EurovaistineCameliaGintarine.