tele2.lt skundai, atsiliepimai, vertinimai, komentarai, pirkėjų nuomonė, specialistų apžvalgos, reitingai, kontaktai, rekvizitai, prekės. Renkami straipsniai, reportažai ir naujienos apie tele2.lt publikuoti žiniasklaidoje. Sužinok tele2.lt prekių kainas ir palygink prekių kainas su Lidl, Maxima, IKI, Norfa, PROMO Cash&Carry, Rimi, Barbora, Amazon.de, Amazon.pl, Topocentras, Tele2, Depo, Senukai, Ermitažas, Pigu.lt, eavalyne.lt, Eurovaistine, Camelia, Gintarine. Palygink kainas tele2.lt, surask pigiau bei sutaupyk laiką ir pinigus! Rask naujausias tele2.lt akcijas ir nuolaidas šia savaitę. Daug tele2.lt akcijų ir geriausios kainos pasiūlymų - tele2.lt akcijų leidinys, tele2.lt proginis prekių katalogas, tele2.lt lipdukų lankstinukas. Visi naujausi tele2.lt leidiniai, katalogai ir lankstinukai vienoje vietoje. Akcijos ir nuolaidos maisto produktams, gėrimams, namų ūkio ir kitų kategorijų prekėms. #Kainos #Atsiliepimai #Patarimai #Leidiniai #Akcijos % #Nuolaidos

tele2.lt A

Įmonė Įmonės kodas PVM mokėtojo kodas Adresas Darbo laikas
UAB Tele2 111471645 LT114716417 Upės g. 23, LT-08128 Vilnius I-VII 00:00-24:00

Kontaktai

Vadovas Telefonas El. pašto adresas Faksas
Petras Masiulis, generalinis direktorius +370 684 00 117; 117 [email protected]
Prisijunkite prie mūsų
KREDITO
REITINGAS
A – puikus, B – geras, C – patenkinamas, D – būtina stebėti, E – rizikinga, F – įvykęs įvykis

REITINGO PASKAIČIAVIMO DATA: 2020-01-06

GOscore - tai Scorify sukurtas reitingo modelis, prognozuojantis įmonių bankroto tikimybę. GOscore reitingui įtaką turi įvairūs kintamieji – bendra bei finansinė įmonės informacija, jos istoriniai duomenys, verslo sąsajos, kredito istorija ir kt.

Šis reitingas Pricer.lt klientui gali padėti lengviau pasirinkti tiekėją vertinant jo veiklos tęstinumą, patikimumą, garantinių įsipareigojimų vykdymą bei ilgalaikio bendradarbiavimo galimybes. Daugiau informacijos apie Scorify ir GOscore rasite čia.


„Tele2“ yra vienas pirmaujančių Europos operatorių. Bendrovė siekia nuolatos teikti geriausius pasiūlymus ir siūlyti mažiausias rinkoje kainas. „Tele2“ jungia 14 mln. telekomunikacijų paslaugų vartotojų 9 šalyse. Bendrovė teikia mobiliojo ir fiksuoto ryšio, duomenų perdavimo, kabelinės televizijos ir turinio paslaugas. Nuo 1993 m., kai Jan Stenbeck įkūrė bendrovę, ji tapo rimtu konkurentu buvusioms valstybinėms monopolijoms ir kitiems ryšio tiekėjams. Nuo 1996 m. „Tele2“ įtraukta į NASDAQ OMX Stokholmo vertybinių popierių biržos sąrašus. Lietuvoje „Tele2“ pradėjo veiklą 2000 m.

UAB „TELE2“ – telekomunikacijų bendrovė, teikianti mobilaus ryšio paslaugas Lietuvoje. Kompanija priklauso koncernui „Tele2“. „TELE2“ yra didžiausia telekomunikacijų paslaugų teikėja Lietuvoje. Be mobiliojo ryšio bendrovė taip pat teikia fiksuoto, kabelinės televizijos ir plačiajuosčio interneto paslaugas, išankstinio apmokėjimo paslaugą „Pildyk“.

Lietuvoje „TELE2“ bendrovė veiklą pradėjo 1993 m., įkūrus UAB „Levi&Kuto“. Po šešerių metų ją įsigijo Švedijos telekomunikacinių paslaugų koncernas „NetCom“. 2000 metų gruodžio viduryje pradėjo veikti trečiasis Lietuvoje mobiliojo ryšio tinklas „TELE2“.

Misija ir vertybės

TELE2 turi svarbią misiją – teikti pigias ir paprastas telekomunikacijų paslaugas. Mūsų vertybės nėra tušti žodžiai – jos lydi mus kasdieniame darbe ir yra esmė visko, ką darome. Savo darbe laikomės šių principų:

 • Lankstumo. Atidžiai stebime savo klientų poreikius ir greitai prie jų prisitaikome.
 • Atvirumo. Didžiuojamės paprasta savo organizacijos struktūra, tiesiu bendravimu ir draugišku požiūriu į vartotojus.
 • Sąnaudų valdymo. Itin atsakingai elgiamės su finansais, todėl atidžiai peržiūrime visas sąnaudas, skaičiuojame išlaidas, o investuojame tik tada, kai to reikia. Ir netaikome jokių išlygų.

Jų įgyvendinimą užtikriname šiais būdais:

 • Pritaikome tai, kas veikia. Mes renkamės paprastus sprendimus, nebijome kopijuoti gerų dalykų ir niekada nekeičiame to, kas gerai veikia.
 • Priimame iššūkius. Eidami savo keliu sugebame pasiekti iš pirmo žvilgsnio neįmanomus dalykus. Tai svarbiausia visos TELE2 istorijos pamoka.
 • Veikiame. Mes skiriame dėmesį sprendimams, o ne problemoms. Veikiame greitai ir džiaugiamės sėkme.

Septyni dalykai, kuriuos turite žinoti apie TELE2

Mes nenuilstamai dirbame siekdami savo tikslų. Netikime griežtais penkmečio planais, kuriuos būtina įgyvendinti bet kuria kaina. Turime geresnį sprendimą – kuriame stiprią organizacijos kultūrą, orientuotą į augimą ir pelningą veiklą. Rinkos, kuriose veikiame, ir pasaulis aplink mus keičiasi itin greitai – ir mes turime būti pasirengę keistis kartu.

Štai mūsų filosofijos pagrindas:

 1. Nebrangios ir paprastos telekomunikacijų paslaugos. TELE2 buvo, yra ir bus kainų lyderė. Mes visada siūlysime geriausias kainas, o naudotis mūsų paslaugomis bus paprasta kiekvienam.
 2. Dirbame ten, kur esame stiprūs. Šiandien didžiausią dėmesį skiriame toms šalims, kuriose yra didžiausias augimo potencialas. Jose siekiame teikti kompleksines telekomunikacijų paslaugas: plačiajuostį internetą, mobilųjį ir fiksuotąjį telefono ryšį. Taip veikdami orientuojamės į nuolatinius klientus ir didesnes pajamas.
 3. Mažesnės sąnaudos. Kovos dėl klientų sėkmę lemia sugebėjimas pasiūlyti mažiausias kainas. Suprasdami tai skaičiuojame išlaidas, o investuojame tik tada, kai to reikia. Ir netaikome jokių išlygų.
 4. Žinomas prekės ženklas. TELE2 – vienas geriausiai žinomų prekės ženklų Europoje. Jis siejamas su mažiausios kainos garantija. Stipriname šį ženklą visoje TELE2 grupėje.
 5. Korporacinė rinka – viena svarbiausių. Ilgus metus didžiausią dėmesį skyrėme privačių vartotojų rinkai. Tačiau šiandien, sukūrę pažangias paslaugas ir užtikrinę aukštą jų kokybę, siekiame įsitvirtinti verslo vartotojų rinkoje.
 6. Klientas yra karalius. Būtent klientai įkvepia mus kurti naujas paslaugas, ir jie sprendžia, kada pradėsime jas teikti. Todėl su klientais visuomet elgiamės pagarbiai ir profesionaliai, stengiamės jiems padėti, jei jie susisiekia su mūsų Klientų aptarnavimo skyriumi.
 7. Stiprios vertybės. Tai paprastas ir suprantamas vertybių ir darbo metodų rinkinys, kurį vadiname TELE2 keliu. Mūsų vertybės nėra vien tušti žodžiai – jos atspindi viską, ką mes darome.

 

Kategorijos

Prekiniai ženklai

Prekės

Atsiliepimai, skundai, komentarai

arunas

TOP 10 daugiausia pelno 2020 metais uždirbusių įmonių.

5. Telekomunikacijų bendrovė „Tele2“, kuri 2020-aisiais uždirbo 75,3 mln. eurų pelno prieš apmokestinimą. Tai yra 13 proc. daugiau nei 2019 m., kada įmonė uždirbo 66,6 mln. eurų pelno. „Tele2“ pardavimo pajamos praėjusiais metais augo iki 263,9 mln. eurų (2019 m. – 247,2 mln. eurų), o bendrovė 2020-aisiais šalies biudžetą papildė sumokėdama 11 mln. eurų pelno mokesčio.

Daugiau: https://news.pricer.lt/lt/article/968-top-10-imoniu-praejusiais-metais-uzdirbusiu-daugiausia-pelno-lyderiu-poziciju-neapleidzia-thermo-fisher-ir-maxima

arunas

▪️ Andrius Baranauskas palieka „Tele2

▪️ A. Baranauskas, ligšiolinis bendrovės korporacinės komunikacijos direktorius Baltijos šalims, nusprendė profesinę karjerą tęsti startuolyje „Deals On Wheels LT“ - jungiasi prie startuolio komandos ir yra vienas iš partnerių bei akcininkų.

▪️ Daugiau: https://www.vz.lt/rinkodara/komunikacija/2021/05/31/keiciasi-tele2-atstovas-rysiams-su-visuomene#ixzz6wTfKP7xd

Tele2 Lietuva

Jei norite rašyti atsiliepimą, maloniai prašome Prisijungti

tele2.lt kontaktai: +370 684 00 117; 117

tele2.lt skundai, atsiliepimai, vertinimai, komentarai, pirkėjų nuomonė, specialistų apžvalgos, reitingai, kontaktai, rekvizitai, prekės.

Palygink kainas tele2.lt, surask pigiau bei sutaupyk laiką ir pinigus!

Pricer.lt - tai nepriklausomas racionalaus pirkimo ir kainų palyginimo portalas, kuriame pateikiami parduotuvių pasiūlymai, o pirkėjai gali objektyviai palyginti, kurie pasiūlymai yra geriausi.

Pricer.lt rasite geriausius kainų pasiūlymus populiariausių parduotuvių - tokių kaip Lidl, Maxima, IKI, NorfaPROMO Cash&Carry, Rimi, Barbora, Amazon.de, Amazon.pl, Topocentras, Tele2, Depo, Senukai, Ermitažas, Pigu.lt, eavalyne.lt, EurovaistineCameliaGintarine.