Tokskitoks.lt

Įmonė Įmonės kodas PVM mokėtojo kodas Adresas Darbo laikas
Toks kitoks MB 305527034 N/A Kranto g. 36-303A, LT-35172 Panevėžys I-VII 9.00-18.00

Kontaktai

Vadovas Telefonas El. pašto adresas Faksas
Ieva Pretkelytė Bareikienė +370 600 79792 [email protected]
Pricer.lt

Toks kitoks MB, interneto parduotuvė Tokskitoks.lt

Didiesiems prekybininkams plečiant maisto pristatymo paslaugą regionuose ir smulkiesiems ieškant galimybių savo produkciją išvežioti visoje Lietuvoje, vienijasi ir maži regionų gamintojai. UAB „Povydė“, valdanti prekybos centrą „Vasaris“, per savaitę sukūrė maisto prekių e. parduotuvę „ToksKitoks“, kurioje daugiausia vietinių, Aukštaitijos regiono, gamintojų ir ūkių produkcija. Panevėžiečiai e. parduotuvę smulkiesiems per savaitę sukūrė už 70 Eur

Per vieną prekybos platformą pateiksime įprastas ir rinktines prekes (maisto ir nemaisto), paslaugas. Situacijai, kuri yra dabar, pasiruošėme per itin trumpą laiką ir susitelkėme dirbti itin neįprastomis sąlygomis.

Į šį projektą susibūrė ir nemažai Aukštaitijos prekių ženklų / verslų (smulkios ir vidutinės įmonės): "Sveikatos sauja", "Šamūkis", "Sorela", "Gyduolis", "Arbatos magija", "Šeimos šaknis", "Vasaris", "Petro mėsinė", "Zelbūkis", ūkininkai (daržovės, kruopos, miltai, arbatos, vaistažolės, kanapių produktai, pienas ir jo produktai) ir kt.

Fizinė vieta, kur formuojami užsakymai (surenkamos prekės) - parduotuvė "Vasaris", adr. Aukštaičių g. 88, Panevėžys, dirbanti ilgiau nei 28 - rius metus ir gaminanti įvairius, Lietuvoje plačiai pamėgtus, natūralius kulinarijos bei konditerijos gaminius.

 Daugiau: https://www.vz.lt/smulkusis-verslas/2020/04/11/panevezieciai-e-parduotuve-smulkiesiems-per-savaite-sukure-uz-70-eur

Kategorijos

Prekiniai ženklai

Prekės

Atsiliepimai, skundai, komentarai

Jei norite rašyti atsiliepimą, maloniai prašome Prisijungti