Toolsta.lt C

Įmonė Įmonės kodas PVM mokėtojo kodas Adresas Darbo laikas
Reikalų gausa UAB 304934899 LT100012375918 Pelesos g. 3, LT-02163 Vilnius 7/24

Kontaktai

Vadovas Telefonas El. pašto adresas Faksas
Nerijus Čeponis, direktorius +370 643 81814 [email protected]
Pricer.lt
KREDITO
REITINGAS
A – puikus, B – geras, C – patenkinamas, D – būtina stebėti, E – rizikinga, F – įvykęs įvykis

REITINGO PASKAIČIAVIMO DATA: 2020-01-06

GOscore - tai Scorify sukurtas reitingo modelis, prognozuojantis įmonių bankroto tikimybę. GOscore reitingui įtaką turi įvairūs kintamieji – bendra bei finansinė įmonės informacija, jos istoriniai duomenys, verslo sąsajos, kredito istorija ir kt.

Šis reitingas Pricer.lt klientui gali padėti lengviau pasirinkti tiekėją vertinant jo veiklos tęstinumą, patikimumą, garantinių įsipareigojimų vykdymą bei ilgalaikio bendradarbiavimo galimybes. Daugiau informacijos apie Scorify ir GOscore rasite čia.


Toolsta.lt prekiauja medienos staklėmis bei sodo ir technika. Galime pasiūlyti kokybiškas prekes už itin gerą kainą. Visą savo prekiaujamą asortimentą importuojame iš Vokietijos. Nemažą dalį prekiaujamų prekių sudaro B kategorijos prekės* - techniškai tvarkingi įrankiai, kurie buvo naudojami ekspozicijoje, todėl gali turėti šiek tiek naudojimo žymių. Įmonė ne tik prekiauja įrankiais, tačiau ir atlieka savo parduodamų prekių servisą.

*B Kategorijos prekės

Kas yra B kategorijos prekės – įrankiai ir staklės mažesne kaina?

Norite įsigyti pageidaujamus sodo ar garažo įrankius, statybos techniką, elektrinius įrankius ar medienos stakles? Biudžete neužtenka lėšų pageidaujamam modeliui, o paskolos ėmimas anaiptol nevilioja? Puikus sprendimas   – B kategorijos prekės – įrankiai, ir staklės, parduodami žemesne kaina nei mažmeninėje prekyboje.

Nukainota technika – pigesnė, bet ne prastesnė

Pigesnės prekės su prierašu “B kategorija” anaiptol nereiškia, kad jos kažkuo blogesnės. Tokie prietaisai ir įrengimai dažniausiai pas mus atkeliauja iš prekių mugių ar ekspozicijų. Taip pat, gali būti, kad prekės pakuotė bus pažeista arba prekė bus neorginaliame įpakavime.

Kodėl B kategorijos technika yra nukainojama?

Pirma, sodo, garažo, statybos technika, elektriniai ir akumuliatoriniai įrankiai gali būti nukainoti dėl visiškai nereikšmingo dalyko – pakuotės pažeidimo. Jei prekė perkama savam naudojimui, tai neturės reikšmės, tačiau jei įrankis ar staklės perkamos kaip dovana, geriau paskambinti mums ir paklausti apie pakuotės ar paties įrankio prekinę išvaizdą.

Antra, sodo, garažo, statybos technika, staklės ir įrankiai gali būti nukainoti dėl smulkų išorinių pažeidimų. Galbūt tai smulkus transporto defektas ar išorinis įbrėžimas, tačiau tokia prekė jau laikoma ne nauja, tai – B kategorijos prekė.

Trečia, įvairūs prietaisai bei įrengimai gali būti nukainojama dėl modelių kaitos. Tai reiškia, kad rinkoje pasirodžius naujam modeliui, gamintojas yra suinteresuotas didinti naujojo modelio pardavimus, o senieji modeliai, net ir nepriekaištingos kokybės, yra išimami iš apyvartos arba išparduodami. Savaime suprantama, tai yra kokybiškos, modernios prekės, kurias nuo naujojo modelio skiria vizualiniai ar techniniai pakeitimai.

Ketvirta, nukainota B kategorijos technika ir įrankiai, pas mus atsiduria iš “Refurbished” sandėlių, kadangi Vokietijoje ypatingai paplitusi prekių grąžinimo per 2 savaites praktika, kuomet pilnai veikiantis, bet nedaug naudotas įrenginys grąžinamas pardavėjui. Dauguma mažmeninkų tokiu atveju grąžina prekes gamintojui. Ar tokia prekė yra blogesnė? – Ne, išskyrus tai, kad ji buvo išpakuota ar galimai gavo daugiau saulės šviesos ar atsirado smulkų įbrėžimų. Jos nei išvaizda, nei funkcionalumas nenukentėjo.

Nukainota technika – gera kokybė už žemą kainą

Yra ir daugiau būdų, kaip gera, nauja, kokybiška prekė gali atsidurti nukainotos technikos lentynoje. Visų tų būdų nebūtina žinoti. Užtenka žinoti tiek – nukainota technika yra tokia pat kokybiška, kaip ir nauja. Ji veiks lygiai taip pat gerai, kaip ir nauja. O jei ir egzistuoja kažkokie nedideli pažeidimai – jie bus nematomi arba mažai matomi, jūs patys juos greit pamiršite. Ypač, jei ieškote gero daikto už geriausią prieinamą kainą.

Kategorijos

Prekiniai ženklai

Prekės

Atsiliepimai, skundai, komentarai

Jei norite rašyti atsiliepimą, maloniai prašome Prisijungti