Parduotuvės Varle.lt, UAB VARLE atsiliepimai, vertinimai, komentarai, skundai, pirkėjų nuomonė, specialistų apžvalgos, reitingai,kontaktai, rekvizitai, prekės. Renkami straipsniai, reportažai ir naujienos apie Varle.lt publikuoti Lietuvos žiniasklaidoje. Sužinok Varle.lt prekių kainas ir palygink su Amazon.de, Topocentras.lt, RDE.lt, Bigbox.lt, Pigu.lt, Senukai.lt, Barbora.lt, IKI, Rimi, Maxima, Vynoteka, Lidl. Palygink kainas, surask pigiau bei sutaupyk laiką ir pinigus! Varle.lt veiklos sritys: buitinė technika, įrankiai, kompiuteriai ir programinė įranga, kompiuterių remontas, IT paslaugos, telekomunikacijos, ryšio priemonės, vaikų prekės, video ir audio aparatūra, paslaugos, remontas. #Atsiliepimai #Patarimai #Leidiniai #Akcijos % #Nuolaidos  

varle.lt F

Įmonė Įmonės kodas PVM mokėtojo kodas Adresas Darbo laikas
UAB "VARLE" 302431995 LT100004908613 S. Žukausko g. 41, 09130 Vilnius I-VII 00:00-24:00

Kontaktai

Vadovas Telefonas El. pašto adresas Faksas
Igor Tkacenko, Mažmeninės prekybos direktorius +370 670 95555 [email protected]
KREDITO
REITINGAS
A – puikus, B – geras, C – patenkinamas, D – būtina stebėti, E – rizikinga, F – įvykęs įvykis

REITINGO PASKAIČIAVIMO DATA: 2019-09-06

GOscore - tai Scorify sukurtas reitingo modelis, prognozuojantis įmonių bankroto tikimybę. GOscore reitingui įtaką turi įvairūs kintamieji – bendra bei finansinė įmonės informacija, jos istoriniai duomenys, verslo sąsajos, kredito istorija ir kt.

Šis reitingas Pricer.lt klientui gali padėti lengviau pasirinkti tiekėją vertinant jo veiklos tęstinumą, patikimumą, garantinių įsipareigojimų vykdymą bei ilgalaikio bendradarbiavimo galimybes. Daugiau informacijos apie Scorify ir GOscore rasite čia.


VARLE.lt – užsakomųjų parduotuvėlių tinklas, kuriose galima užsisakyti ir atsiimti didžiumą kompiuterinės ir buitinės technikos prekių už internetinę kainą.

Varle.lt veiklos sritys: buitinė technika, įrankiai, kompiuteriai ir programinė įranga, kompiuterių remontas, IT paslaugos, telekomunikacijos, ryšio priemonės, vaikų prekės, video ir audio aparatūra, paslaugos, remontas.

 

Kategorijos

Atsiliepimai, skundai, komentarai

arunas

Varle.lt skirta 4 000 eurų bauda

Valstybinė vartotojų teisių apsaugos tarnyba (toliau – Tarnyba ) informuoja apie UAB „VARLE“ vykdytą nesąžiningą komercinę veiklą bei bendrovei taikytą sankciją.

http://l24.lt/lt/visuomene/item/240080-varle-lt-skirta-4-000-eur-bauda

arunas

Sukčiai tiekė telefonus „Pigu.lt“ ir „Varle.lt“ elektroninėms parduotuvėms
Daugiau: https://www.tv3.lt/naujiena/904221/sukciai-tieke-telefonus-pigu-lt-ir-varle-lt-elektroninems-parduotuvems

arunas

Prieš Varlė.lt nekokybišką kompiuterį įsigijusį pirkėją – melas ir bandymai apgauti

Įsigyti brokuotą ar nekokybišką elektronikos prekę – nemaloni patirtis, kuri gali pasitaikyti bet kam, ir jei pardavėjas padės nesikratydamas atsakomybės, greičiausiai prie kryžiaus jo niekas nekals. Tačiau jeigu keli įmonės darbuotojai delstų grąžinti pinigus už nekokybišką prekę ir mėgintų apgauti, kaip kad teigia Varlė.lt kompiuterį pirkęs Marijus Kavaliauskas, galėtumei pamanyti, jog tokia praktika įmonėje – ne atsitiktinumas.

Daugiau: https://www.15min.lt/mokslasit/straipsnis/technologijos/pries-varle-lt-nekokybiska-kompiuteri-isigijusi-pirkeja-melas-ir-bandymai-apgauti-646-457534

Jei norite rašyti atsiliepimą, maloniai prašome Prisijungti