vidaxl.lt

Įmonė Įmonės kodas PVM mokėtojo kodas Adresas Darbo laikas
VidaXL Marketplace Europe B.V. 74214802 NL859812108B01 Mary Kingsleystraat 1, 5928 SK Venlo, Holland 24/7

Kontaktai

Vadovas Telefonas El. pašto adresas Faksas
vidaXL.lt rinkodaros skyrius [email protected] [email protected]
Pricer.lt

vidaXL – mėgaukitės gyvenimu išleisdami mažiau!

vidaXL yra tarptautinė elektroninė mažmeninė parduotuvė. “Siūlome įspūdingą prekių asortimentą – tūkstančius prekių namams, sodui, garažui, namų dirbtuvėms ir net rūbus.” Be to, visose šalyse, kuriose dirbame, siūlome savo klientams aptarnavimą jų gimtąja kalba. Prašome peržiūrėti filmuką apie mūsų veiklą:​

 

Kodėl mes čia?

Vartotojams yra vis labiau svarbi kaina. vidaXL siūlo prekes, skirtas namams ir jų aplinkai konkurencingomis kainomis. Mes norime padaryti mūsų prekes prieinamas kuo daugiau vartotojų.
 

Kaip to pasiekiame?

Renkamės prekes atsakingai ir perkame jas tiesiai iš gamintojo dideliais kiekiais. Mes galime įtakoti prekių dizainą ir įpakavimą, todėl optimizuojame visa tiekimo grandinę ir to pasekoje mūsų klientai prekes perka už jiems prieinamą kainą.
 

Kam?

Mūsų prekes parduodame pirkėjams, kuriems rūpi prekės kaina, Europoje, JAV ir Australijoje. Prekes siūlome įsigyti 31 online parduotuvėje ir nuolatos sunkiai dirbame, plėsdami veiklą, kad galėtume būti pasiekiamais dar didesniam klientų skaičiui. 

Mūsų istorija

Viskas prasidėjo nuo pardavimų internete nedideliais kiekiais, kurie ėmė plėstis didžiuliu greičiu, po to buvo pradėta nuosavo vidaXL prekinio ženklo prekių gamybą. Išskirtinai po vidaXL ženklu gaminamų prekių skaičius augo eksponentiškai, todėl veikla buvo išplėsta į keletą Europos šalių. Nuosavos vidaXL.com internetinės parduotuvės tapo logišku žingsniu sėkmės istorijoje. Įmonės sėkmės pagrindas - prekių įsigijimas ir pardavimas už vis konkurencingesnę kainą, pastoviai ieškant galimybių ją sumažinti, nekompromituojant kokybės. Efektyvaus organizavimo pagrindas – sutelktas dėmesys į kainos ir kokybės santykį.
 

Ką prižadame savo klientams

Būdami vidaXL klientais, galite iš mūsų tikėtis šių dalykų:
 

Gera kaina

Labiausiai už viską nekenčiame permokėti už prekes ir tikime, kad tokie nesame vieninteliai. Kadangi valdome visus tiekimo grandinės procesus, visada galėsime pasiūlyti jums prekių už prieinamą kainą.
 

Geras aptarnavimas

Savo klientams siūlome puikų aptarnavimą. Jei turite klausimų dėl prekių, siuntimo ar apmokėjimo, mūsų klientų aptarnavimo skyriaus darbuotojai visada pasiruošę jums padėti jūsų gimtąja kalba. Be to, pristatymas ir grąžinimas vidaXL e-parduotuvėse yra visada nemokamas.  Žinoma, kartkartėmis gali atsirasti nesusipratimų. Jei taip atsitiktų jums, mūsų klientui, pažadame problemą išspręsti jūsų naudai.
 

Geras jausmas

Perkant vidaXL parduotuvėse apima geras jausmas. Galite pirkti vidaXL prekes bet kuriame portale, kuris jums patinka, ir šalia viso to prižadame, kad pirkdami vidaXL pajusite, kad jums pasisekė sumokėti nedaug.

Kategorijos

Prekiniai ženklai

Prekės

Atsiliepimai, skundai, komentarai

arunas

VidaXL naujo sandėlio procesų vaizdo įrašas

arunas

VidaXL Nyderlandų internetinė parduotuvė siūlanti gerą kainą ir greitą pristatymą

Internetinę parduotuvę VidaXL 2006 metais įkūrė Gerjanas den Hartogas ir Wouteris Bakkeris. Jų verslo pradžia prasidėjo nuo produktų prekybos nedideliu mastu įvairiose platformose, tokiose kaip „eBay“. Ši veikla buvo labai sėkminga. Didžiulio augimo laikotarpiu verslininkai taip pat sukūrė VidaXL prekės ženklą ir pradėjo gaminti savo produktus. Jų skaičiui proporcingai augant, kitas logiškas žingsnis buvo pradėti pardavinėti daugiau šalių savo internetinėse parduotuvėse.

„Atliekame rinkos tyrimus ir išsiaiškiname, kokie produktai yra labai paklausūs. Kai tai nustatome, kuriame būtent tokius produktus, kurių reikia. Dalį produkcijos patys gaminame, likusią užsakome pas mūsų tiekėjus. Dėl šio proceso, galime daryti įtaką gaminių dizainui ir pakavimui, o tai leidžia optimizuoti visą procesą. Tai reiškia, kad jūs, mūsų klientas, už prekes sumokėsite labai mažą kainą“, – tikina VidaXL atstovė Berta Vasiliauskaitė.

VidaXL koncepcija remiasi plataus asortimento produktų siūlymu klientams 27 Europos šalyse, JAV ir Australijoje.

„Taip pat visose šalyse, kuriose veikiame, klientų aptarnavimo paslaugas teikiame gimtąja kalba. Parduodame tik internetu, o tai leidžia sumažinti kainas bei greičiau išplėsti asortimentą“, – aiškina B.Vasiliauskaitė.

Į Lietuvos rinką VidaXL žengė 2015 metų pavasarį. B.Vasiliauskaitės teigimu, visų Baltijos šalių elektroninė prekyba auga sparčiai, tačiau šiame kontekste pardavimų apimtimis išsiskiria Lietuva. „Matome didelį internetinių parduotuvių potencialą ir susidomėjimą jomis. Mūsų pasaulinė idėja yra būti visur ir visiems, taigi, žinoma, visuomet planavome žengti į Lietuvos rinką“, – sako ji.

VidaXL logistikos centras

Lietuviai VidaXL gali rasti daugiau nei 27 tūkst. prekių. Tačiau nereikia snausti, nes asortimentas keičiasi labai greitai. „Nuolat atliekame rinkos tyrimus, kad surastume tai, ko reikia klientui, ir pateiktume jam patraukliausią kainą“, – sako B.Vasiliauskaitė.

Asortimentas yra labai platus – nuo baldų visiems namams (miegamojo, virtuvės, sodo, vaikų kambario, vonios kambario ir kt.) iki drabužių, tokių kaip vestuvių suknelės ar įrankiai. „Nepaliekame ir gyvūnų nuošaly, todėl siūlome daug su šia kategorija susijusių produktų“, – sakė B.Vasiliauskaitė.

Nors sulaukiama daugybės pageidavimų apžiūrėti prekes, tačiau turint fizinę parduotuvę įmonė negalėtų užtikrinti žemų kainų ir didžiulį asortimentą.

„Visi produktai yra siunčiami iš Nyderlandų, Venlo miesto, kur turime būstinę ir logistikos centrą, kuris yra vienas didžiausių šalyje. Stengiamės visada pasiūlyti geriausią pristatymo laiką savo klientams ir nuolat jį mažiname“, – tikino B.Vasiliauskaitė. Pavyzdžiui, kuomet VidaXL Lietuvoje pradėjo veiklą 2015 metais, pristatymo laikas siekė 8–10 darbo dienų, tačiau dabar klientai prekes gauna po 4–6 darbo dienų. „Sunkiai dirbame, kad klientams galėtume pasiūlyti geriausią patirtį. Daugelis mūsų klausia, ar pristatome į mažus miestelius, o atsakymas yra TAIP. Visur, kur esame reikalingi, mes ten būsime! Klientui nereikia išeiti iš namų, o mes nedelsdami išsiųsime produktą adresu, kuriame gyvena prekę užsisakęs asmuo“, – sako B.Vasiliauskaitė.

Visų produktų pristatymas yra nemokamas. Be to, siūlomas ir nemokamas grąžinimas per 30 dienų, o daugelis internetinių kompanijų siūlo tik 14 dienų. Anot B.Vasiliauskaitės, daugelis klientų iš Lietuvos, taip pat ir jos šeima, buvo įpratę pirkti daug produktų iš Azijos šalių ar Jungtinių Valstijų. Tačiau pristatymo laikas būdavo per ilgas, ypač daug laiko atimdavo diskusijos su muitine. Tačiau užsisakius iš VidaXL to išvengsite, o prekes gausite labai greitai. Klientas gali sekti užsakymo būseną visą laiką per VidaXL svetainę arba per siuntų vežimo bendrovę.

B.Vasiliauskaitė pastebi, kad lietuviai vis dar dvejoja pirkti produktus iš įmonių, kurios nėra šalyje. Dėl to daugelis klientų nori pasikalbėti telefonu, įsitikinti, jog tokia parduotuvė iš tiesų egzistuoja. „Stengiamės patenkinti kuo daugiau užklausų ir atsakyti per trumpiausią laiką. Skatiname kreiptis ir per socialinius tinklus, ypač feisbuke, kuriame patikiname, jog užsakytas prekes klientas tikrai gaus“, – patikino B.Vasiliauskaitė.

Kontaktai

Facebook paskyra: https://www.facebook.com/vidaXL

El. pašto adresas: [email protected] arba [email protected]

Telefonas: +20 3 3189777

VidaXL Marketplace Europe B.V., Mary Kingsleystraat 1, 5928 SK Venlo, Holland

B.Vasiliauskaitė ragina nebijoti ir pirkti sodo prekes internetu. Taip ne tik sutaupysite pinigų, bet ir laiko.

arunas

Kur geriausia vieta įsigyti sodo prekių?

„VidaXL“ - žinomiausi prekės ženklai, 15 tūkst. asortimentas ir 30 proc. mažesnės kainos

Ne tik Lietuvos, bet ir viso pasaulio sodininkai tikina – atsinaujinti greta namų esančią erdvę tikrai niekada nėra per vėlu. Ypač kai tai galima padaryti nepakylant nuo sofos ir renkantis iš 15 tūkst. prekių, be to, ir už 30 proc. mažesnę kainą nei tradicinėse parduotuvėse. Kaip nepasimesti tokioje produkcijos gausoje, patarimais dalijasi internetinės parduotuvės „VidaXL“ atstovė Berta Vasiliauskaitė.

Nuo aksesuarų iki šiltnamių

Sodo gaminių kategorija internetinėje parduotuvėje „vidaXL“ yra viena stipriausių ir didžiausių. Iš viso pirkėjai gali rinktis iš 15 tūkst. gaminių.

„Perkant „VidaXL“ tikrai rasite, ko jums reikia, nes turime begalę produkcijos - nuo skirtingų spalvų, iki medžiagų ir stilių. Taip pat siūlome aksesuarų, priemonių lauko baldams apsaugoti ir prižiūrėti, kad šie tinkamai tarnautų ilgiau. Kiekvieną sezoną stengiamės atnaujinti asortimentą vis įvairesniais produktais, kad pasiūlytume ką nors kitokio ir pritaikyto „VidaXL“ kliento poreikiams“, - tikino ekspertė.

Be lauko baldų, „VidaXL“ prekiauja ir įvairiais aksesuarais: šviestuvais, tvenkinių dekoravimo priemonėmis, tvoromis, gėlių apsauginiais gaminiais, lauko gėlių vazonais ir daugybe kitų.

Taip pat Lietuvoje pavasarį ir vasarą pastebimas aktyvesnis šiltnamių pirkimas.

„Siūlome ne tik šiltnamių, bet ir visus priedus, kokių tik klientui gali prireikti. Kartais žmonės net nustemba, kad parduodame tokius daiktus“, - sakė ji.

Be to, B.Vasiliauskaitė atskleidė, kad kai kurie lauko produktai gali būti net 30 proc. pigesni nei „tradicinėse“ vietinėse parduotuvėse.

Greita ir kokybiška

B.Vasiliauskaitė pasakojo, jog daugelį „VidaXL“ parduodamų produktų gamina pati įmonė arba glaudžiai bendradarbiauja su viso pasaulio gamyklomis.

„Be „vidaXL“ produkcijos, taip pat parduodame žinomų prekės ženklų, tokių kaip „Ubbink“, „Nature“, „Bestway“, „Madison“, „Velda“, „Intex“, „Tristar“, „Keter“, „ProPlus“ ir kt., gaminių. Visi produktai yra siunčiami iš „vidaXL“ sandėlių Nyderlanduose, todėl pristatymo laikas yra daug greitesnis nei kitoms įmonėms, kurios gabena iš ne Europos šalių“, - tikino ji.

Nors elektroninė prekyba tikrai nėra naujovė, B.Vasiliauskaitė pastebi, kad Lietuvoje „VidaXL“ klientai iki šiol dar nepasitiki savimi pirkdami internetu, taip pat nežino visų privalumų ir teisių. Pavyzdžiui, visi produktai gali būti grąžinti per 30 dienų nuo jų gavimo.

„Nors kitos įmonės gali imti mokestį už prekių grąžinimą, mes siūlome tai nemokamai, kaip ir pristatymą“, - patikino B.Vasiliauskaitė.

Be to, „VidaXL“ visiems gaminiams taiko 2 metų garantiją.

„Jei kas nors ne taip, visuomet stengiamės tai išspręsti kliento naudai“, - sakė B.Vasiliauskaitė.

Perkant sodo prekes internetu B.Vasiliauskaitė pataria visuomet patikrinti produkto garantiją ir, jei įmanoma, kitų vartotojų, kurie pirko tą patį ar panašų produktą, komentarus. Tiesa, Lietuvoje nėra taip populiaru palikti komentarus konkrečiam produktui, o kitose Europos šalyse tai yra savaime suprantama.

„VidaXL“ ragina klientus pasidalinti savo patirtimi internete ir taip pat paskelbti nuotraukas, kaip produktas atrodo. Dalindamiesi produktų nuotraukomis socialiniuose tinkluose, naudokite grotažymę #sharemevidaxl. Tada ir kiti žmonės iš Lietuvos pamatys, kaip atrodo produktas realybėje, ne tik nuotraukoje mūsų puslapyje“, - pataria ji.

Kaip nepasimesti pasiūloje?

Norint nepasimesti pasiūloje, ypač kai reikia rinktis iš 15 tūkst. prekių, B.Vasiliauskaitė rekomenduoja naudoti filtrus, norint pamatyti tik tam tikros medžiagos, dydžio, spalvos ar kainos produkciją. Tačiau, jei informacija nėra aiški, visada galima kreiptis į „vidaXL“.

„Visuomet galime paprašyti gamybos skyriaus atsakyti į klientų asmeninius klausimus“, - sakė ji.

Kontaktai

Facebook paskyra: https://www.facebook.com/vidaXL

El. pašto adresas: [email protected] arba [email protected]

Telefonas: +20 3 3189777

VidaXL Marketplace Europe B.V., Mary Kingsleystraat 1, 5928 SK Venlo, Holland

B.Vasiliauskaitė ragina nebijoti ir pirkti sodo prekes internetu. Taip ne tik sutaupysite pinigų, bet ir laiko.

„Mūsų parduotuvėje galite matyti šimtus produktų ir juos atsirinkti pagal poreikius bei tai daryti neatsikėlus nuo sofos. Kam vaikščioti iš vienos parduotuvės į kitą, gaišti laiką automobilių spūstyse, jei tai galima pakeisti brangiu laiku su šeima“, - kalbėjo ji.

Be to, perkant internetu visuomet sutaupysite, mat tokioms parduotuvėms nereikia tiek daug išlaidų išlaikant patalpas.

„Kuo toliau, tuo srautas „vidaXL“ internetinėje parduotuvėje labiau auga, nes klientai suprata, jog daug lengviau ir greičiau apsipirkti internetu nei tradicinėje parduotuvėje“, - teigė B.Vasiliauskaitė.

Galiausiai, tradicinėse parduotuvėse, norint apsisaugoti nuo COVID-19, reikės dėvėti kaukę, turėti su savimi pirštines. Tai, B.Vasiliauskaitės nuomone, nėra patogu, ypač kai parduotuvėje reikia praleisti kelias valandas renkantis produkciją.

Šaltinis: https://www.15min.lt/verslas/naujiena/bendroves/

Jei norite rašyti atsiliepimą, maloniai prašome Prisijungti