Zaliastotele.lt

Įmonė Įmonės kodas PVM mokėtojo kodas Adresas Darbo laikas
Agrofirma Sėklos UAB 121979631 LT219796314 Molėtų g. 13-1, Didžiosios Riešės k., LT-14262 Vilniaus r. I-V 09:00-18:00

Kontaktai

Vadovas Telefonas El. pašto adresas Faksas
Ramūnas Ažukas +370 686 99 944 [email protected]
Pricer.lt

Agrofirma Sėklos UAB, internetinė parduotuvė Zaliastotele.lt

Agrofirma Sėklos bendrovė siekia tapti mažmeninės prekybos lyderiais sėklų ir sodo/daržo prekių rinkoje Baltijos šalyse bei atrasti savo nišą Europos Sąjungos šalių sėklų didmeninėje rinkoje.

Įsteigta 1947 m.

Per metus supakuojama daugiau nei 20 mln. sėklų.

Paslaugos : sėklų, trąšų, komposto fasavimas pagal „private lable“ užsakymus.

Mažmeninė prekyba : 51 nuosava parduotuvė „Žalia stotelė“ ir „Žaliasis centras“. Didžiausias sėklų ir sodo bei daržo prekių tinklas Baltijos šalyse.

Eksportas : Švedija, Singapūras, Didžioji Britanija, Suomija, Latvija, Estija, Danija, Prancūzija, Azerbaidžanas, Lenkija.

Didmeninė prekyba : tiekiame prekes į daugiau nei 2 tūkst. parduotuvių Baltijos šalyse.

Zaliastotele.lt – tai 52-oji UAB agrofirmos „Sėklos“ parduotuvė Lietuvoje. Ji kiek kitokia: be plytelių, langų ir komunalinių mokesčių... Ir tuo labai džiaugiamės, nes laikai keičiasi, keičiamės ir mes. Atidarydami el. parduotuvę „Zaliastotele.lt“, tikimės, kad jūs, mūsų klientai, sutaupysite laiko, pasaugosite savo automobilį, atliks  eurų skiriamų degalams, ir neatsitraukdami nuo savo pagrindinių darbų patogiai bei neskubėdami įsigysite sėklų ir sodo bei daržo, taip pat namų dekoro prekių.

Kitaip nei tradicinės el. parduotuvės, mes daugiau dėmesio skirsime patarimams, nes mūsų siekis –padėti jums lengvai auginti ir užauginti, džiaugtis daržininkyste bei jos rezultatais.

Kategorijos

Prekiniai ženklai

Prekės

Atsiliepimai, skundai, komentarai

Jei norite rašyti atsiliepimą, maloniai prašome Prisijungti