Zpienas.lt

Įmonė Įmonės kodas PVM mokėtojo kodas Adresas Darbo laikas
Žemaitijos pienas AB 180240752 LT802407515 Sedos g. 35, Telšiai 87101, Lietuva I-IV 08:00 – 17:00, V 08:00 – 16:00

Kontaktai

Vadovas Telefonas El. pašto adresas Faksas
Robertas Pažemeckas, generalinis direktorius +370 5 2311000 [email protected]
Pricer.lt

Žemaitijos pienas AB, internetinėje parduotuvėje Zpienas.lt/e-shop

Viena didžiausių šalyje pieno perdirbimo bendrovių „Žemaitijos pienas“, siekdama užtikrinti saugų gyventojų aprūpinimą maisto produktais, pradėjo elektroninę prekybą.

Pasak „Žemaitijos pieno“ rinkodaros vadovės Jolitos Gedgaudienės, internetinėje parduotuvėje Zpienas.lt/e-shop įsigytas prekes galima gauti tiesiai į namus, arba saugiai atsiimti jas bendrovės filialuose.

„Galimybė pirkti internetu prisidės skatinant gyventojus laikytis karantino, būti saugiems ir išlikti sveikiems, neatsisakant savo pamėgtų produktų“, – teigia J. Gedgaudienė.

Pirkėjai elektroninėje parduotuvėje gali įsigyti ne tik visų rūšių pieno produktų, bet ir nealkoholinių gėrimų – mineralinio vandens, vaisvandenių ar giros.

Šiuo metu prekės į namus pristatomos Vilniuje, Klaipėdoje ir Telšiuose. Šių miestų ir Kauno, Šiaulių, Panevėžio gyventojai taip pat gali internetu nusipirktus produktus nemokamai bei saugiai atsiimti tam skirtose vietose bendrovės filialuose, be kontakto su darbuotojais. Artimiausiu metu tokios galimybės bus pasiūlytos ir kitose šalies vietovėse.

Minimali prekių užsakymo vertė – 20 eurų, o užsakymo sumai esant 30 eurų ir daugiau, jos bus pristatomos nemokamai.

Internetu įsigyti pieno produktai ir gaivieji gėrimai pirkėjų namus pasieks ne per kurjerių tarnybas – prekių pristatymą užtikrins paties „Žemaitijos pieno“ logistikos padalinys.

Daugiau: https://www.lrytas.lt/verslas/rinkos-pulsas/2020/04/11/news/elektronine-prekyba-pradeda-ir-zemaitijos-pienas--14448616/

https://www.vz.lt/pramone/2020/04/11/zemaitijos-pienas-pradejo-elektronine-prekyba

Apie Žemaitijos pienas AB kompaniją

1924 metai - būtent šie metai minimi archyvuose, žymintys "Žemaitijos pieno" veiklos pradžią. Tais metais Telšiuose pradėjo veikti pieninė, kuri gamino kietą sūrį Džiugas, sviestą, varškę, grietinėlę, net išrūgų šampaną! Šaldytuvą gaminiams saugoti ir laikyti atstojo žiemos metu iš ežero išimtas ledas, kuris nuo tirpimo buvo saugomas kieme, apdengtas pjuvenomis. Bėgant metams, keitėsi technologijos, produkcijos receptūros ir asortimentas, bet tradicijos išliko ir yra puoselėjamos iki šiol.

Technologijos

Šiandien AB "Žemaitijos pienas" yra viena moderniausių ir didžiausių pieno perdirbimo bendrovių Lietuvoje. Kompanija pirmoji šalyje gamyboje įdiegė pažangiausią pasaulyje membraninę pieno valymo technologiją "Bactocatch". Gamyboje griežtai kontroliuojama žaliavos kokybė, gamybos procesai, atliekami galutino produkto laboratoriniai tyrimai.

Išskirtiniai gaminiai

Kietas sūris „Džiugas”

Įmonės tituluočiausias gaminys, daugelyje šalies ir tarptautinių parodų pelnęs aukščiausius laimėjimus. Du kartus Briuselyje – 2011-aisiais ir 2013-aisiais – konkurse „Superior taste AWARD“ šis sūris už pirmą įspūdį, skonį, kvapą, tekstūrą, išvaizdą gavo trijų aukso žvaigždučių įvertinimą iš 3 galimų. 2013-ųjų gegužę šis legendinis sūris karaliavo ir Azijos žemyne. Tarptautinėje maisto ir gėrimų parodoje Kinijoje „SIAL China“ žemaičių sūrininkų gaminys pelnė Sial Inovation 2013 Grand Prix. Tokio apdovanojimo nėra pelniusi nė viena mūsų šalies maisto pramonės įmonė.

Glaistyti sūreliai „Magija”

Prekės ženklo „Magija” produktai nuo pat savo atsiradimo pelnė vartotojų pasitikėjimą ir įgijo stulbinantį populiarumą. Glaistytas varškės sūrelis Magija su vanile jau ne kartą pelnė populiariausios prekės titulą.

Kategorijos

Prekiniai ženklai

Prekės

Atsiliepimai, skundai, komentarai

Jei norite rašyti atsiliepimą, maloniai prašome Prisijungti