ermitazas.lt B

Įmonė Įmonės kodas PVM mokėtojo kodas Adresas Darbo laikas
UAB „Ermitažas” 300090381 LT100001490110 Ozo g. 25, LT-07150 Vilnius I-VI: 07.00-22.00, VII: 08.00-22.00

Kontaktai

Vadovas Telefonas El. pašto adresas Faksas
Marijus Kriščiūnas, generalinis direktorius +370 5 204 2191 [email protected] +370 5 204 2190
Pricer.lt
KREDITO
REITINGAS
A – puikus, B – geras, C – patenkinamas, D – būtina stebėti, E – rizikinga, F – įvykęs įvykis

REITINGO PASKAIČIAVIMO DATA: 2020-01-06

GOscore - tai Scorify sukurtas reitingo modelis, prognozuojantis įmonių bankroto tikimybę. GOscore reitingui įtaką turi įvairūs kintamieji – bendra bei finansinė įmonės informacija, jos istoriniai duomenys, verslo sąsajos, kredito istorija ir kt.

Šis reitingas Pricer.lt klientui gali padėti lengviau pasirinkti tiekėją vertinant jo veiklos tęstinumą, patikimumą, garantinių įsipareigojimų vykdymą bei ilgalaikio bendradarbiavimo galimybes. Daugiau informacijos apie Scorify ir GOscore rasite čia.


Statybinių medžiagų ir namų dekoravimo centras. Namų apyvokos, sporto ir laisvalaikio, elektros ir apšvietimo, sodo prekės, statybos, apdailos medžiagos, kilimai, baldai, tekstilės gaminiai - mažmeninė prekyba.

„Lietuvos Top25 e-parduotuvių pristatymo“ projektas. Projekto rėmuose Pricer.lt komanda, bendradarbiaujant su e-parduotuvių atstovais, siekia be reklaminių šūkių pristatyti Top populiariausias Lietuvos e-parduotuves visuomenei.

Šiandien pristatome apdailos, statybinių medžiagų bei sodo-daržo e-parduotuvė „Ermitažas” https://www.ermitazas.lt/

2018 metų vasario mėnesio Lietuvos e-parduotuvių reitinge e-parduotuvė „Ermitažas” užemė 11 reitingo vietą. Daugiau informacijos apie Lietuvos e-parduotuvių reitingą: https://pricer.lt/posts/155-2018-metu-vasario-menesio-lietuvos-e-parduotuviu-reitingas

„Ermitažas” nusitaikė į elektroninę prekybą

Vienas iš didžiausių Lietuvoje apdailos, statybinių medžiagų bei sodo-daržo prekybos tinklas „Ermitažas” toliau plečia savo veiklą ir prie savo fizinių parduotuvių tinklo prijungia elektroninę parduotuvę. Prieš porą mėnesių pradėjusi veikti elektroninė parduotuvė sulaukia vidutiniškai 17 000 klientų apsilankymų per dieną.

„Pastaraisiais metais atidarėme sėkmingas naujos koncepcijos parduotuves Jonavoje bei Ukmergėje ir šiuo metu iš viso turime 6 Ermitažo parduotuves. Pasiteisinusi plėtra tik dar kartą patvirtino, kad klientai visoje Lietuvoje renkasi mūsų siūlomas prekes. Atidarę elektroninę parduotuvę su prekių pristatymo paslauga tikimės patenkinti bet kurioje Lietuvos vietoje gyvenančių klientų poreikius,” - teigia „Ermitažo” generalinis direktorius Marijus Kriščiūnas.

Pasak M. Kriščiūno, didelis dėmesys kuriant „Ermitažo” elektroninę parduotuvę buvo skirtas kliento patogumui ir prekių pristatymui. „Žinome, kaip šiandieniniam pirkėjui yra aktualus greitis ir lankstumas, todėl klientai gali rinktis prekių pristatymą jų nurodytu adresu, į LP Express siuntų savitarnos terminalus arba į artimiausią Lietuvos pašto skyrių. Prekės pristatomos per 2-3 darbo dienas visoje Lietuvoje, o Vilniuje ir Kaune galima rinktis prekių pristatymo tą pačią darbo dieną paslaugą,” - pasakoja M. Kriščiūnas.

Naujoji „Ermitažo” elektroninė parduotuvė pasižymi patogiu naršymu bei pirkimo procesu. „Ilgą laiką parduotuvę testavome, ieškojome geriausių sprendimų pirkėjui, kad būtų lengva rasti ir įsigyti reikiamą prekę. Pasirinkome patogų „vieno žingsnio pirkimą“, kai klientas viename lange gali supildyti savo informaciją ir pateikti užsakymą,“ - teigia „Ermitažo“ Elektroninės prekybos padalinio vadovė Simona Balčiuvienė.

„Ermitažo” elektroninėje parduotuvėje paklausiausios yra namų priežiūros, namų apdailos ir apšvietimo kategorijų prekės. Beveik pusė visų ermitazas.lt lankytojų informacijos ieško per mobiliuosius įrenginius. Šiuo metu „Ermitažo” elektroninėje parduotuvėje galima įsigyti daugiau nei 35 000 prekių. Ateityje prekių pasirinkimą planuojama išplėsti iki 50 000 prekių. 2018 m. kovo mėnesio apyvartos augimas palyginus su praėjusiu mėnesiu viršijo 50 %.

„Ermitažo“ grynasis pelnas 2016 m. išaugo 5 kartus: nuo 0,6 mln. Eur iki 3,17 mln. Eur. Įmonės apyvarta praėjusiais metais sudarė 77,8 mln. Eur ir buvo 9,2% didesnė nei 2015 m., kai šis skaičius sudarė 71,25 mln. Eur.

###

Daugiau informacijos:

Žaneta Bosaitė
Elektroninės prekybos rinkodaros projektų vadovė

Tel.: mob. +370 651 76811

El. p.: [email protected]

Kategorijos

Prekiniai ženklai

Prekės

Atsiliepimai, skundai, komentarai

arunas

2020 03 13 d.

Pastaruosius 8-erius metus „Ermitaže“, priklausančiame „Vilniaus prekybai“, dirbęs Gediminas Mickėnas, atsisveikina su darboviete. Jį keičia Povilas Šulys, einantis „Ermi Group“ vadovo pareigas.

Daugiau: https://www.vz.lt/prekyba/2020/03/13/pakeite-ermitazo-direktoriu

 

 

Jei norite rašyti atsiliepimą, maloniai prašome Prisijungti