Topocentras.lt, TOPO CENTRAS, UAB Topo grupė skundai, atsiliepimai, vertinimai, komentarai, pirkėjų nuomonė, specialistų apžvalgos, reitingai, kontaktai, rekvizitai, prekės. Renkami straipsniai, reportažai ir naujienos apie Topocentras.lt, TOPO CENTRAS, UAB Topo grupė publikuoti žiniasklaidoje. Sužinok Topocentras.lt, TOPO CENTRAS, UAB Topo grupė prekių kainas ir palygink prekių kainas su Lidl, Maxima, IKI, Norfa, PROMO Cash&Carry, Rimi, Barbora, Amazon.de, Amazon.pl, Topocentras, Tele2, Depo, Senukai, Ermitažas, Pigu.lt, eavalyne.lt, Eurovaistine, Camelia, Gintarine. Palygink kainas Topocentras.lt, TOPO CENTRAS, UAB Topo grupė, surask pigiau bei sutaupyk laiką ir pinigus! Rask naujausias Topocentras.lt, TOPO CENTRAS, UAB Topo grupė akcijas ir nuolaidas šia savaitę. Daug Topocentras.lt, TOPO CENTRAS, UAB Topo grupė akcijų ir geriausios kainos pasiūlymų - Topocentras.lt, TOPO CENTRAS, UAB Topo grupė akcijų leidinys, Topocentras.lt, TOPO CENTRAS, UAB Topo grupė proginis prekių katalogas, Topocentras.lt, TOPO CENTRAS, UAB Topo grupė lipdukų lankstinukas. Visi naujausi Topocentras.lt, TOPO CENTRAS, UAB Topo grupė leidiniai, katalogai ir lankstinukai vienoje vietoje. Akcijos ir nuolaidos maisto produktams, gėrimams, namų ūkio ir kitų kategorijų prekėms. #Kainos #Atsiliepimai #Patarimai #Leidiniai #Akcijos % #Nuolaidos

topocentras.lt B

Įmonė Įmonės kodas PVM mokėtojo kodas Adresas Darbo laikas
Topo grupė, UAB 134777619 LT347776113 Savanorių pr. 206A, LT-50193 Kaunas I-VII 00:00-24:00

Kontaktai

Vadovas Telefonas El. pašto adresas Faksas
Remigijus Štaras +370 660 00200 [email protected]
Prisijunkite prie mūsų
KREDITO
REITINGAS
A – puikus, B – geras, C – patenkinamas, D – būtina stebėti, E – rizikinga, F – įvykęs įvykis

REITINGO PASKAIČIAVIMO DATA: 2020-01-06

GOscore - tai Scorify sukurtas reitingo modelis, prognozuojantis įmonių bankroto tikimybę. GOscore reitingui įtaką turi įvairūs kintamieji – bendra bei finansinė įmonės informacija, jos istoriniai duomenys, verslo sąsajos, kredito istorija ir kt.

Šis reitingas Pricer.lt klientui gali padėti lengviau pasirinkti tiekėją vertinant jo veiklos tęstinumą, patikimumą, garantinių įsipareigojimų vykdymą bei ilgalaikio bendradarbiavimo galimybes. Daugiau informacijos apie Scorify ir GOscore rasite čia.


TOPO CENTRAS - didžiausias buities technikos ir elektronikos prekybos tinklas Lietuvoje savo veiklą pradėjęs 1995 metais Kaune. Lietuvoje veikia net 37 TOPO CENTRAS tinklo parduotuvės, išsidėsčiusios 25 miestuose bei internetinė parduotuvė www.topocentras.lt.

Įkūrėjas ir akcininkas – Aurelijus Rusteika.

TOPO CENTRAS yra vieno didžiausių pasaulyje prekybos tinklų „Euronics International“ grupės narys.

Įmonių grupei priklauso buities technikos serviso paslaugas teikianti bendrovė „AG Service“.

TOPO CENTRAS visada siekia būti žingsniu priekyje, todėl yra klientų mėgstamas dėl plačiausio prekių asortimento, užtikrinto aptarnavimo, ekspertų konsultacijų ir naudingų paslaugų bei inovatyvių ir įdomių produktų pristatymų.

Topocentras.lt veiklos sritys: elektronikos ir biuro prekės, buitinė technika, interneto paslaugos, kompiuteriai ir programinė įranga, video ir audio aparatūra

Buvusi UAB „AG Group“.

TOPO CENTRAS Istorija

1995-aisiais metais Kaune įsteigta parduotuvė „Skalbimo mašinos“ tapo buities technikos ir elektronikos prekybos tinklo „Topo centras“ pradžia. Atkaklaus darbo bei geranoriško bendradarbiavimo dėka į Lietuvą keliavo žinomiausių prekės ženklų produkcija: „Gorenje“, „Ariston“, „Indesit“, „Bosch“, „Miele“, „Siemens“, „Beko“, „Electrolux“, „Jura“.

2000 metais, švęsdamas penktąjį parduotuvių tinklo gimtadienį, „Topo centras“ savo lentynas papildė garso bei vaizdo technikos prekėmis. Pradėta importuoti žinomiausių gamintojų produkcija: „Sony“, „Panasonic“, „JVC“, „LG“, „Toshiba“, „Samsung“, „Kenwood“, „Philips“ ir kitų garsių prekės ženklų garso bei vaizdo aparatūra.

Netrukus „Topo centre“ pradėta prekyba kompiuterine ir fotografavimo technika, mobiliaisiais telefonais ir jų priedais. Vis gausėjantis prekių asortimentas patenkino nuolat augančius pirkėjų poreikius. Parduotuvėse atsirado „Canon“, „Nikon“, „Olympus“, „Fuji“, „Asus“, „Dell“, „HP“, „Toshiba“, „Nokia“, „Sony Ericsson“ ir kitų gamintojų.

Šiandien „Topo centro“ asortimente yra 570 skirtingų prekinių ženklų produkcija, tiekiama bendradarbiaujant su beveik 200 gamintojų ir pardavėjų iš viso pasaulio.

TOPO CENTRAS Pasiekimai

2005 m. pastangos ir rezultatai buvo įvertinti ne tik Lietuvoje, bet ir Latvijoje, kur „Topo centras” buvo paskelbtas geriausiu verslo naujoku ir apdovanotas specialiu „Mercury“ prizu.

2007 m. viename prestižiškiausių tarptautinių konkursų „SUPERBRANDS 2007“ „Topo centro“ vardas buvo pripažintas vienu vertingiausių Lietuvos įmonių prekiniu ženklu.

Kategorijos

Prekiniai ženklai

Prekės

Atsiliepimai, skundai, komentarai

Jei norite rašyti atsiliepimą, maloniai prašome Prisijungti

Topocentras.lt, TOPO CENTRAS, UAB Topo grupė kontaktai: +370 660 00200

Topocentras.lt, TOPO CENTRAS, UAB Topo grupė skundai, atsiliepimai, vertinimai, komentarai, pirkėjų nuomonė, specialistų apžvalgos, reitingai, kontaktai, rekvizitai, prekės.

Palygink kainas Topocentras.lt, TOPO CENTRAS, UAB Topo grupė, surask pigiau bei sutaupyk laiką ir pinigus!

Pricer.lt - tai nepriklausomas racionalaus pirkimo ir kainų palyginimo portalas, kuriame pateikiami parduotuvių pasiūlymai, o pirkėjai gali objektyviai palyginti, kurie pasiūlymai yra geriausi.

Pricer.lt rasite geriausius kainų pasiūlymus populiariausių parduotuvių - tokių kaip Lidl, Maxima, IKI, NorfaPROMO Cash&Carry, Rimi, Barbora, Amazon.de, Amazon.pl, Topocentras, Tele2, Depo, Senukai, Ermitažas, Pigu.lt, eavalyne.lt, EurovaistineCameliaGintarine.