Parduotuvės Topocentras.lt, TOPO CENTRAS, UAB Topo grupė atsiliepimai, vertinimai, komentarai, skundai, pirkėjų nuomonė, specialistų apžvalgos, reitingai,kontaktai, rekvizitai, prekės. Renkami straipsniai, reportažai ir naujienos apie Topocentras.lt publikuoti Lietuvos žiniasklaidoje.Sužinok Topocentras.lt prekių kainas ir palygink su Amazon.de, 1a.lt, RDE.lt, Bigbox.lt, Pigu.lt, Senukai.lt, Barbora.lt, IKI, Rimi, Maxima, Vynoteka, Lidl. Palygink kainas, surask pigiau bei sutaupyk laiką ir pinigus! Topocentras.lt veiklos sritys: elektronikos ir biuro prekės, buitinė technika, interneto paslaugos, kompiuteriai ir programinė įranga, video ir audio aparatūra #Atsiliepimai #Patarimai #Leidiniai #Akcijos % #Nuolaidos

topocentras.lt B

Įmonė Įmonės kodas PVM mokėtojo kodas Adresas Darbo laikas
Topo grupė, UAB 134777619 LT347776113 Savanorių pr. 206A, LT-50193 Kaunas I-VII 00:00-24:00

Kontaktai

Vadovas Telefonas El. pašto adresas Faksas
Remigijus Štaras +370 660 00200 [email protected]
Pricer.lt
KREDITO
REITINGAS
A – puikus, B – geras, C – patenkinamas, D – būtina stebėti, E – rizikinga, F – įvykęs įvykis

REITINGO PASKAIČIAVIMO DATA: 2020-01-06

GOscore - tai Scorify sukurtas reitingo modelis, prognozuojantis įmonių bankroto tikimybę. GOscore reitingui įtaką turi įvairūs kintamieji – bendra bei finansinė įmonės informacija, jos istoriniai duomenys, verslo sąsajos, kredito istorija ir kt.

Šis reitingas Pricer.lt klientui gali padėti lengviau pasirinkti tiekėją vertinant jo veiklos tęstinumą, patikimumą, garantinių įsipareigojimų vykdymą bei ilgalaikio bendradarbiavimo galimybes. Daugiau informacijos apie Scorify ir GOscore rasite čia.


TOPO CENTRAS - didžiausias buities technikos ir elektronikos mažmeninės prekybos tinklas Lietuvoje, sėkmingai veikiantis jau dvidešimt metų. Pirkite internetu ir atsiimkite net 37 parduotuvėse!

TOPO CENTRAS yra vieno didžiausių pasaulyje prekybos tinklų „Euronics International“ grupės narys.

Įmonių grupei priklauso buities technikos serviso paslaugas teikianti bendrovė „AG Service“.

TOPO CENTRAS visada siekia būti žingsniu priekyje, todėl yra klientų mėgstamas dėl plačiausio prekių asortimento, užtikrinto aptarnavimo, ekspertų konsultacijų ir naudingų paslaugų bei inovatyvių ir įdomių produktų pristatymų.

Topocentras.lt veiklos sritys: elektronikos ir biuro prekės, buitinė technika, interneto paslaugos, kompiuteriai ir programinė įranga, video ir audio aparatūra

Buvusi UAB „AG Group“.

 

Kategorijos

Prekiniai ženklai

Prekės

Atsiliepimai, skundai, komentarai

Jei norite rašyti atsiliepimą, maloniai prašome Prisijungti